NovinkyWindows 10

Toto je nová reklama na internetový prehliadač Microsoft Edge. Čo na ňu hovoríte?

Microsoft povzbudený úspechom na platforme Android v spojitosti s internetovým prehliadačom Microsoft Edge vydáva nový reklamný spot pre Windows 10 zariadenia. V rámci 30 sekundového spotu Microsoft dáva do popredia jeho hlavné výhody, ktorými sú rýchlosť a bezpečnosť oproti hlavnému konkurentovi na trhu, prehliadaču Chrome. Pozrieť si ho môžete nižšie.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=Hp33XWxRSYw

Internetový prehliadač Microsoft Edge je dostupný na každom Windows 10 zariadení. V počítačoch ho nájdeme ako predinštalovaný prehliadač, ktorý v rámci rozhrania je uprednostňovaní pred Explorerom. Hlavnou konkurenciou pre Edge je momentálne internetový prehliadač Chrome, ktorý dominuje na trhu. Microsoft v rámci reklamných spotov nedávno uverejnil ďalšie video, v ktorom poukazuje na životnosť batérie notebookov pri používaní jednotlivých internetových prehliadačoch.

Zdroj: Youtube (Windows)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu