Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Toto je nová reklama na internetový prehliadač Microsoft Edge. Čo na ňu hovoríte?

Zdroj: Microsoft

Microsoft povzbudený úspechom na platforme Android v spojitosti s internetovým prehliadačom Microsoft Edge vydáva nový reklamný spot pre Windows 10 zariadenia. V rámci 30 sekundového spotu Microsoft dáva do popredia jeho hlavné výhody, ktorými sú rýchlosť a bezpečnosť oproti hlavnému konkurentovi na trhu, prehliadaču Chrome. Pozrieť si ho môžete nižšie.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=Hp33XWxRSYw

Internetový prehliadač Microsoft Edge je dostupný na každom Windows 10 zariadení. V počítačoch ho nájdeme ako predinštalovaný prehliadač, ktorý v rámci rozhrania je uprednostňovaní pred Explorerom. Hlavnou konkurenciou pre Edge je momentálne internetový prehliadač Chrome, ktorý dominuje na trhu. Microsoft v rámci reklamných spotov nedávno uverejnil ďalšie video, v ktorom poukazuje na životnosť batérie notebookov pri používaní jednotlivých internetových prehliadačoch.

Zdroj: Youtube (Windows)

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu