ANDROIDNovinky

Microsoft Edge je medzi 20 najpopulárnejšími aplikáciami v Google Play obchode

Nuž, čakal by to niekto? Microsoft Edge valcuje konkurenciu v obchode, vstúpil do elitnej dvadsiatky najlepších aplikácií.

Úprimne? Čakali by ste, že internetový prehliadač, ktorý osciluje na trhu s podielom okolo 6%  sa dostane medzi elitnú dvadsiatku? Asi ani nie. Microsoftu sa tento husársky kúsok podaril len niekoľko dní po tom čo sa prekročil viac ako milión stiahnutí.

Tento výsledok je ohromujúci aj vzhľadom na to, že Microsoft tento internetový prehliadač nijak špeciálne nepromoval. V každom prípade môžeme konštatovať, že prehliadač patrí medzi tie podarenejšie a prináša viacero zaujímavých funkcií ako je napríklad funkcia „Continue on PC“, resp. Pokračuj na PC.

Ak sa rozhodnete aplikáciu vyskúšať a nie ste testerom tak ju stiahnete prostredníctvom stránok Microsoftu. V prípade ak ste už testerom, tak ju aktualizujete resp. stiahnete cez Google Play obchod alebo cez aplikáciu Microsoft App, ktorú nájdete v obchode.

Your Phone Companion
Your Phone Companion

Microsoft Edge
Microsoft Edge
Price: Free

Zdroj: vlastný, Twitter

TIP  Nová zraniteľnosť založená na špeciálnom CSS kóde, dokáže ihneď zamraziť internetový prehliadač, poprípade reštartovať zariadenie
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu