NovinkyZariadenia

3. generácia smartfónov Google Pixel príde 9. októbra. Máme sa na čo tešiť!

Spoločnosť Google potvrdila, že nová generácia smartfónov Pixel bude predstavená na v New Yorku už 9. októbra, teda o necelý mesiac.

Nová generácia smartfónov Google Pixel je na ceste

Nová generácia smartfónov Pixel bude už 3. v poradí. Väčšia pozornosť médií sa zatiaľ však ušla XL verzii smartfónu, ktorá bola prevetraná zo „všetkých“ strán. Napríklad nie tak dávno sa na internete objavilo unboxing video a krátko nato aj galéria fotografií.

Okrem „vzhľadu“ sme sa však dozvedeli aj o samotných špecifikáciách zariadenia:

  • Qualcomm Snapdragon 845 chipset
  • 4GB RAM
  • 12MPx hlavná kamera
  • Duálna predná kamera
  • Podpora bezdrôtového nabíjania

Okrem toho vďaka viacerým únikom informácií vieme, že zariadenie v XL verzii ponúkne 6,2“ OLED displej s výrezom v hornej časti. V každom prípade Google nás môže ešte prekvapiť po softwarovej stránke, o ktorej aktuálne moc nevieme.

Zdroj: Thenextweb.com, úvodný obrázok: Twitter (Wylsacom)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu