NovinkyŠPEKULÁCIEZariadenia

Pozrite si na fotografiách jeden z najočakávanejších smartfónov tejto jesene – Google Pixel 3XL. Ako sa vám pozdáva?

Pomaly, ale isto sa blíži predstavenie jedného z najočakávanejších smartfónov tejto jesene – Google Pixel 3/XL

Najnovšie na sociálnej sieti Twitter jeden z používateľov nahral sériu fotografií, ktoré zachytávajú smartfón v plnej kráse. Fotografie potvrdzujú viacero doteraz známych informácií. Napríklad, že zariadenie príde na zadnej strane „len“ s jedným fotoaparátom, pod ktorým nájdeme čítačku prstov. Tak isto z obrázkov možno vyčítať, že zariadenie ponúkne v spodnej časti zariadenia USB Type – C konektor a slot pre SIM kartu. Bohužiaľ však smartfón príde bez jacku pre slúchadlá. Používatelia tak budú musieť použiť redukciu alebo Bluetooth slúchadla. Zároveň sa potvrdzuje aj výrez v hornej časti displeja, ktorý by mal byť veľký 6,7“ a mal by disponovať rozlíšením 2960 x 1440 bodov.

Smartfón by mal byť oficiálne predstavený niekedy v októbri. Čo sa týka cenovky hovorí sa, že by samala pohybovať okolo 1000 $.

Google Pixel 3XL
Zdroj: rozetked.me

Otázne však bude či presvedčí samotných kupujúcich. Totiž podľa nedávneho úniku informácií ponúkne „len“ 4GB RAM a procesor Qualcomm Snapdragon 845. V každom prípade sa nejedná ešte o oficiálne potvrdené informácie, a preto je tu aj možnosť, že nás spoločnosť Google prekvapí buď z hľadiska parametrov alebo z hľadiska cenu.

Zdroj: MSPower.com, vlastnýrozetked.me

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu