ANDROIDZariadenia

Na internete sa objavilo unboxing video ako aj detailné forogtafie nepredstaveného smartfónu Google Pixel 3 XL

Za posledné dni či týždne sa roztrhlo vrece s informáciami vrátane obrázkov a videí týkajúcich sa ešte neoficiálne predstavených smartfónov. Výnimkou nie je ani zariadenie Google Pixel 3 XL, o ktorom sme sa za posledné týždne mohli toho kvantum informácií.  Najnovšie sa na internete objavilo video vrátane galérie fotografií, v ktorých je zachytený smartfón a jeho retailové balenie.

Sľubovanú galériu smartfónu Google Pixel 3 XL si môžete pozrieť nižšie.

Google Pixel 3 XL na fotografiách

Prosíme vás, video vyššie ako aj fotografie treba brať aktuálne s rezervou. Hoci sa zábery zhodujú s viacerými doteraz známymi únikmi fotografií tak aj napriek tomu aktuálne nie je možné overiť dôveryhodnosť zdroja, ktorý uverejnil na internete video vrátane fotografií.

Zdroj: streamable.com via Neowin.net

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Close
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu