NovinkyTIP REDAKCIE

Značkový dron v 40% zľave alebo herné slúchadlá HyperX Cloud za polovicu? Poponáhľajte sa, akcie trvajú len pár dní

Zľavy sa na čínskych e-shopoch pomaly začínajú a veľké predvianočné vyprázdňovanie skladov znamená zníženie cien produktov na úplné minimum. Včera sme Vám priniesli prehľad tých najlepších trhákov na e-shope Gearbest.com, no dnes sme sa Vám rozhodli predstaviť tie najviac zvýhodnené produkty na e-shope tomtom.com. Medzi momentálne najvýhodnejšie a najviac zlacnené produkty patrí značkový dron Hubsan H502S a herné slúchadlá Kingston HyperX Cloud. V porovnaní so slovenskými e-shopmi ušetríte až desiatky eur, tak určite neváhajte a potešte svojich blízkych malými predvianočnými darčekmi. 

Zlatá stredná cesta pre začiatočníkov

Zdroj: tomtop.com

Drony sa na našej stránke objavujú pomerne často. Zväčša sa jedná o drony pre úplných začiatočníkov, no občasne príde rad aj na tie najkvalitnejšie drony, napríklad drony od DJI. Niektorí z Vás ale nechcú míňať stovky eur za ich prvého drona, keďže riziko nabúrania je v prvých testovaniach naozaj vysoké. Pokiaľ ale zároveň hľadáte aj kvalitu, dron Hubsan H502S je priam ideálnym kandidátom.

Spoločnosť Hubsan sa radí medzi popredných výrobcov dronov, no ich cenovka sa výrazne líši od konkurenčných dronov DJI. Čím teda dron Hubsan H502S zaujme? Hneď na začiatok treba spomenúť vybavenie dronu. Dron je vybavený kvalitnou kamerou zavesenou na stabilizátore, ktorá dokáže nahrávať HD video, čiže video s rozlíšením 720P. Veľkou výhodou dronu je aj pomerne veľká 610mAh batéria, ktorá zabezpečuje až 10-12 minút neustáleho letu. Dron ponúka viacero smart funkcií, vďaka ktorým ho dokáže ovládať aj úplný začiatočník. Samozrejmosťou je ovládač so zabudovaným displejom, na ktorom sa automaticky prehráva live video z pohľadu dronu, ktoré sa zároveň ukladá na micro SDHC kartu. A to najlepšie na záver. Dron Hubsan H502S je momentálne v zľave takmer 40% a jeho cenovka vďaka tomu klesla až na neuveriteľných 111,79 eur. Pozor! Akcia trvá už len 3 dni a na sklade je posledných 12 kusov!

Dron Hubsan H502S za super cenu nájdeš tu

Najpredávanejšie herné slúchadlá na svete

Herné slúchadlá Kingston HyperX Cloud sú jednoducho povinnou výbavou každého mladého hráča. Čistý zvuk, intenzívny audiozážitok spolu s unikátnym dizajnom a maximálnou pohodlnosťou z nich robí jedny z najlepších herných slúchadiel na trhu. Najväčšími výhodami týchto slúchadiel je rozsah 15 Hz až 25000 Hz a enormne veľké meniče s rozmerom 53 mm. Každodenných hráčov určite potešia veľké a vymeniteľné náušníky, odnímateľný mikrofón alebo uzavretá konštrukcia, ktorá výborne odizoluje zvuky okolia. Herné príslušenstvo od spoločnosti Kingston býva dosť často označované za predražené, no na e-shope tomtop.com ich teraz nájdete za neuveriteľných 42,99 eur. V porovnaní so slovenskými eshopmi je cenovka menšia takmer o 35 eur

Herné slúchadlá HyperX Cloud za 42,99 eur nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu