TIP REDAKCIE

Jedna z najväčších akcií toho roku začala. Pozrite si výpredajové ceny telefónov a inej elektroniky

11.11. alebo „Singles‘ Day“ je jeden z najväčších nákupných sviatkov v Číne, ktorý ako inak prichádza aj tento rok. Jedná sa v podstate o podobný nákupný ošiaľ ako je napríklad známy „Black Friday“, inými slovami ak hľadáte nový smartfón alebo inú elektroniku tak máte teraz šancu ako si ju uchmatnúť za zvýhodnenú cenu.

Našim favoritom je LeEco Le S3

Nižšie sme si pre vás pripravili viacero akciových ponúk, ktoré určite stoja za pozretie. Nám osobne sa však najviac pozdáva smartfón LeEco Le S3, ktorý je momentálne možné si zadovážiť doslova za pár šupiek a to aj napriek tomu, že ponúka parametre hodné oveľa drahšieho zariadenia. Veď posúďte sami.

V útrobách tohto kovového 5.5“ fešáka s FULL HD rozlíšením nájdete procesor Helio X20 Deca Core pracujúci na taketo 2.3GHz pre každé jadro, ktorému sekunduje 4GB operačnej pamäte RAM. Okrem „silného srdca“ ponúka aj 21MP hlavnú kameru a 8MP prednú kameru. Zariadenie ďalej disponuje aj skenerom odtlačkov prstov, podporou 2 aktívnych SIM kariet, Bluetooth vo verzii 4.2, podporou viacerých LTE sietí či USB Type – C konektora.  

LeEco Le S3 nájdeš za menej ako 90€ tu 

Zoznam vybraných zľav si môžeš pozrieť nižšie

Original Xiaomi ZMI Power Bank (17€)

Oukitel U11 smartphone (MTK 6750T, 4/64 GB, 5.7 „FHD) za menej ako 120€

Oukitel U11 smartphone (MTK 6750T, 4/64 GB, 5.7 „FHD) za menej ako 165€

Chuwi Hi8 Pro tablet (Intel Z8350, 2/32 GB, 8″ FHD, Windows 10) za menej ako 75€

Xiaomi Mi 6 okostelefon (Snapdragon 835, 6/64 GB, 5,15″ FHD) za 388€

Vernee Mix 2 4G Phablet (MTK 6757CD, 4/64 GB, 6″ FHD+) za menej ako 145€

Celú akciovú ponuku produktov nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu