ŠPEKULÁCIEXiaomi

Xiaomi sa tento mesiac pravdepodobne chystá predstaviť nový high-end smartfón

Xiaomi je technologický gigant, ktorý doslova vrhá jeden smartfón za druhým. Nie tak dávno spoločnosť sa pustila do predaja smartfónu Xiaomi Mi 8 a niekoľko týždňov na to sa do predaja dostal Xiaomi PocoPhone F1.

Najnovšie správy hovoria o tom, že Xiaomi sa chystá tento mesiac priniesť na trh nový smartfón s odporúčanou cenovkou 1999 Yuanov (zhruba 250€).

novy high end smartfon xiaomi september
Zdroj: XiaomiToday.com

Podľa všetkého by sa malo jednať o zariadenie, ktoré budeme môcť zaradiť do kategórie high-end triedy.

Xiaomi Mi Mix 3 to však nebude

Podľa aktuálnych správ by sa však nemalo jednať o zariadenia Xiaomi Mi Mix 3. To totiž má byť predstavené „až“ v októbri. Inými slovami spoločnosť Xiaomi podľa všetkého plánuje priniesť na trh hneď dve nové zariadenia.

Cena však bude s veľkou pravdepodobnosťou vyššia ako je odporúčaná. V praxi totiž sme svedkami, že odporúčane ceny sú skutočne len odporúčanými. Napríklad zariadenie Xiaomi Mi 8 SE malo odporúčanú cenu 1799 Yuanov (226€) reálna cena je však vyššia. Rovnako prípade sa opakoval aj pri zariadení Xiaomi PocoPhone F1 či Mi 8.

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu