NovinkyXiaomiZariadenia

Toto je zoznam krajín, v ktorých bude Xiaomi PocoPhone F1 dostupný z oficiálnej distribúcie. Nechýba ani Slovensko či Česko

Xiaomi Pocophone F1 je smartfón, ktorý medzi nadšencami technológií urobil veľký prievan. Totiž čínsky gigant predstavil high-end smartfón, ktorý sa môže z pohľadu výkonnosti rovnať s hernými zariadeniami, ale to sa už netýka cenovky, tá totiž nemá konkurenciu.

Lacnejšia variant tohto zariadenia s 4GB RAM a 64GB úložným priestorom stojí okolo 360€ a v prípade výkonnejšej verzie 6GB RAM a 128GB úložný priestor si záujemcovia budú musieť priplatiť zhruba ďalších 40€. Cena zariadenia sa pritom v jednotlivých krajinách môže čiastočne meniť (v závislosti od daní, marže predajcov a podobne).

Xiaomi Pocophone F1 je zariadenia, ktoré spoločnosť predstavovala ako smartfón určený primárne pre európsky trh. A tak sa teraz aj deje. Postupne sa objavuje v krajine za krajinou. Nižšie si môžete pozrieť zoznam krajín, v ktorých sa bude zariadenie oficiálne predávať. PS: nechýba medzi nimi ani náš región.

oficialna dostupnost Xiaomi Pocophone F1 slovensko a cesko
Zdroj: Xiaomi

Aktuálne nám ostáva už len počkať kým obchody v našich regiónoch naskladnia tento smartfón. Sami sme zvedaví s akou cenovkou prídu. Na druhej strane ak by cenovka v našich končinách nebola zaujímavá tak existuje alternatíva objednania zo zahraničných obchodov pričom väčšina z nich ponúka aj možnosť doručenia bez dodatočných poplatkov ako DPH či CLO. Napríklad zahraničný e-shop Geekbuying.com ponúka smartfón v 6GB verzii ho za podmienky využitia kupónu „UWAKSPIJ“ a dopravy HKEU Priority Line ponúka za menej ako 316€ spolu aj s doručením bez ďalších poplatkov.

Xiaomi PocoPohne F1 zlavovy kupon
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, Xiaomi, úvodný obrázok: Produktová fotografia

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu