AplikácieNovinky

Poslané správy cez Facebook Messenger budete môcť vymazať tak, aby ich nevidel ani ich príjemca

Určite to poznáte. Odošlete správu a za pár sekúnd si poviete, že by ste to napísali inak.

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť Facebook internet testuje funkciu odstránenia odoslaných správ tak, aby ich nevidel ani ich recipient. Najnovšie známy technologický nadšenec Matt Navarra na sociálnej sieti Twitter uverejnil status, v ktorom upozornil na novú aktualizáciu pre Messenger, v ktorej popise sa ukázala správa hovoriaca o tom, že spomínaná funkcionalita čoskoro zavíta oficiálnou cestou do aplikácie.

Ako ste mohli vyššie čítať tak princíp fungovanie bude veľmi jednoduchý. Po odoslaní ľubovoľnej správy vrátane multimediálneho obsahu ho budete môcť do 10 minút vymazať aj z chatu adresáta správy.

Facebook nie je prvým, kto prišiel s týmto nápadom

Podobnú funkciu ako sa chystá zaviesť spoločnosť Facebook môžeme poznať z Gmailu. V rámci e-mailového klienta Gmail v prípade odoslania správy môžete do 30 sekúnd jej odoslanie zrušiť prostredníctvom tlačidla „undo“.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu