NovinkyŠPEKULÁCIE

Facebook testuje funkciu odstránenia odoslanej správy. Takto by to malo fungovať

Začiatkom tohto roka správami prebehla správa, že z chatu kde figuroval CEO Facebooku boli odstránené viaceré správy, ktoré posielal. Informácie o tom rozdelili publikum na dve skupiny tých, ktorým to bolo jedno a na tých, ktorí boli pobúrení  vzhľadom na to, že táto funkcia nie je prístupná pre „bežného“ smrteľníka. Neskôr v apríli tohto roka spoločnosť informovala, že plánuje implementovať funkciu odstránenia odoslaných správ pre všetkých.

Najnovšie Jane Manchun Wong, známa leakerka a celkom úspešná „tipérka“ noviniek vo svete technológií uverejnil na sociálnej sieti Twitter status, v ktorom ukázal vyššie popisovanú funkciu v aplikácii Facebook Messenger.

Funkcia by mala fungovať na tom princípe, že používateľ bude môcť vymazať správu z konverzácie, ktorá však nebude odstránená len z „vášho“ okna, ale aj okna protistrany. Funkciu tak možno prirovnať k službe „Vrátiť odoslanie“, ktorú poznáme v službe G-mail.

Zdroj: Twitter, via TheVerge.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu