Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod

Zdroj: vlastný

Ešte minulý týždeň sme vám priniesli informácie o novom okruhu v rámci programu Windows Insider „Skip Ahead“, ktorý umožňuje začať testovať ešte oficiálne neuvoľnenú aktualizáciu „Redstone 4“ ako aj aplikácie z Windows Store obchodu. V súčasnosti, hlava Windows Insider divízie oznámil, že nie všetkým používateľom bude umožnené preskočiť sadu aktualizácií, dôvodom je, že potrebujú stále dostatok používateľov v rámci aktuálnej vetvy Redstone 3.

Zdroj: vlastný

Výsledkom teda je, že niektorí používatelia budú môcť testovať novinky z vetvy Redstone 4 a niektorí zas nebudú. V každom prípade, ak sa rozhodnete zapojiť sa do vývojovej vetvy Redstone 4 majte na pamäti, že cesta naspäť nie je, teda okrem preinštalovania celého OS.

Čo je to program Skip Ahead?

Skip Ahead je nový okruh v rámci programu Windows Insider, ktorý umožňuje testovať novinky u vetvy Redstone 4 aktualizácie (momentálne oficiálne nie je dostupná ani Redstone 3 aktualizácie). Je určená hlavne pre veľmi skúsených používateľov, totiž môže obsahovať ako desiatky menej tak aj viac závažných chýb.

Zdroj: vlastný

TIP  Windows Mobile používatelia nemajú dôvod na radosť. UI Facebooku cez Microsoft Edge sa výrazne zhoršilo

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu