Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Interné materiály Microsoftu odhalili dostupnosť ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows (Redstone 4?)

Zdroj: vlastný

Microsoft už asi ako viete poskytuje Windows ako „službu“,  ktorú aktualizuje na pravidelnej báze. Jedným z cieľov je vyhnúť sa širokému spektru rôznych variaci Windowsu a jednotlivých zariadení, ktoré znásobujú potreby prác napr. na aktualizáciách.

Redstone 4 príde koncom prvého kvartálu budúceho roka

V jednej z prezentácií Microsoft odhalil plán aktualizácií pre Windows 10. V rámci nej ďalej spomínal aj 18 mesačné cykly podpory pre jednotlivé verzie OS. Vráťme sa však k dostupnosti ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá momentálne nemá ešte žiadne pomenovanie. Mala by prísť už v marci budúceho roka pod označením Build 1803. V rámci budúceho roka by Microsoft mal vypustiť ešte jeden väčší update, konkrétne v septembri pod označením 1809.

Zdroj: Microsoft

Aké funkcie a novinky však prinesie je ešte predčasne čo by len špekulovať. Momentálne totiž čakáme na aktualizáciu Redstone 3, ktorá by mala zavítať na naše zariadenia už čoskoro.

Zdroj: Microsoft, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Populárna aplikácia Concepts z iOS prichádza na Windows 10 platformu. Má ambíciu nahradiť nielen skicár, ale aj profesionálne editory | APLIKÁCIE

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu