NovinkyWindows 10

Interné materiály Microsoftu odhalili dostupnosť ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows (Redstone 4?)

Microsoft už asi ako viete poskytuje Windows ako „službu“,  ktorú aktualizuje na pravidelnej báze. Jedným z cieľov je vyhnúť sa širokému spektru rôznych variaci Windowsu a jednotlivých zariadení, ktoré znásobujú potreby prác napr. na aktualizáciách.

Redstone 4 príde koncom prvého kvartálu budúceho roka

V jednej z prezentácií Microsoft odhalil plán aktualizácií pre Windows 10. V rámci nej ďalej spomínal aj 18 mesačné cykly podpory pre jednotlivé verzie OS. Vráťme sa však k dostupnosti ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá momentálne nemá ešte žiadne pomenovanie. Mala by prísť už v marci budúceho roka pod označením Build 1803. V rámci budúceho roka by Microsoft mal vypustiť ešte jeden väčší update, konkrétne v septembri pod označením 1809.

Zdroj: Microsoft

Aké funkcie a novinky však prinesie je ešte predčasne čo by len špekulovať. Momentálne totiž čakáme na aktualizáciu Redstone 3, ktorá by mala zavítať na naše zariadenia už čoskoro.

Zdroj: Microsoft, úvodný obrázok (vlastný)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close