Zariadenia

Úžasné, Asus ZeBook Pro so ScreenPad má ďalšiu skrytú funkciu, ktorú odhalil známy Youtuber

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli článok o novom notebooku od spoločnosti Asus, Zenbook Pro, ktorý sme rozobrali do poslednej nitky.

Notebook okrem nadupaných špecifikácií priniesol aj jednu inovatívnu funkcionalitu, ktorá vyčnieva nad všetkými ostatnými dostupnými zariadeniami na trhu, ktorou bol ScreenPad, teda touchpad v podobe druhého displeja, ktorý výrazne rozširuje využitie samotného notebooku.

Najnovšie známy Youtuber vystupujúci pod pseudonymom Unbox Therapy sa bližšie pozrel na funkcionality tohto notebooku. Ako inak primárne ho zaujímal sekundárny displej, ktorý prevetral z každej strany. Pozrieť si jeho výsledok práce môžete nižšie vo videu. Avšak, predtým ako začnete sledovať video tak by sme vám radi dali do pozornosti úsek videa od 3. minúty kedy recenzent hovorí o možnosti zrkadlenia smartfónu na ScreenPade. Bohužiaľ sa však tejto funkcionalite nevenoval podrobnejšie. Viac menej funkcionalitu len spomenul v niekoľkých sekundách.

Zdroj: vlastný, Youtube (Unbox Therapy) vrátane úvodného obrázku

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu