Windows 10 MobileZariadenia

Pozrite si ďalšie video ukazujúce smart hodinky Nokia Moonraker, ktoré na svoju dobu boli revolučnými

Koncom marca sme vám priniesli report o hodinkách Nokia Moonraker, ktoré Microsoft schoval do zásuvky po akvizícii Nokie. Dôvodom bolo to, že hoci hodinky boli defakto pripravené do ostrého predaja, tak v Microsofte uprednostnili produktovú kategóriu Band zariadení, ktoré v tom čase boli prichystané na uvedenie na trh.

Nokia Moonraker, hodinky ktoré mali byť predstavené spolu s Lumiou 930

Najnovšie sa na internet dostalo video, ktoré tieto hodinky zachytáva o niečo podrobnejšie, pričom jeho autori hovoria o tom, že hodinky boli softvérovo aktualizované. Ako nižšie môžete vidieť, tak oproti poslednému reportu, toto video ide do oveľa väčšej hĺbky a ukazuje nám v podstate celé rozhranie systému ako aj ich funkcionality.

Nokia Moonraker mali byť hodinky so štvorcovým LCD displejom s rozlíšením 240 x 190 bodov. Nechýbali im funkcionality ako je napríklad NFC, Gyroskop a ďalšie. Hodinky mali byť predstavené spolu s Lumiou 930.

Mimochodom, redaktori portálu protobetatest.com, ktorí majú hodinky k dispozícii, sa v závere reportu hrajú s myšlienkou, že by sa mohli dostať tieto hodinky na trh. Či sa tak stane je však dnes otázne a s veľkou pravdepodobnosťou takmer nereálne, ale na druhej strane si všimnite dátum a čas na hodinkách, ktorý je defakto z pred pár dní. Inými slovami, niečo možno na fabuláciách redaktora môže byť aj pravda.

Zdroj: Youtube (protobetatest.com)

 

TIP  Ohúrili vás nové smartfóny od Apple? Ak nie tak nezúfajte, čoskoro technologickí giganti predstavia tieto vlajkové lode
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu