ANDROIDSoftware

Obľúbený Gmail dostal viacero noviniek a vylepšení, ktoré prinášajú vyšší užívateľský komfort! Už si ich vyskúšal?

Technologický gigant Google pred nedávnom začal s vydávaním novej aktualizácie obľúbenej emailovej služby Gmail, ktorá teraz pre Android prinesie niekoľko zaujímavých funkcií a využití, ktoré majú užívateľom priniesť nový komfort a uľahčiť používanie samotnej služby Gmail na smartfónoch so systémom Android.

Maily budeme mazať pomocou gest

Nový Gmail teraz získava niekoľko zaujímavých gest. Jednoduché gestá bude možné aktivovať priamo v nastaveniach, pričom budete môcť sa vďaka gestám veľmi rýchlo presúvať z mailu na ďalší mail. Zaujímavou novinkou bude možnosť nastavenia gesta prstom pre napríklad archiváciu príspevku, odstránenie mailu, označenie mailu za prečítaný, odloženie mailu a podobne. Google jednoducho užívateľom ponúkne novú možnosť ovládania mobilnej aplikácie Gmail prostredníctvom gest, ktorá môžu zjednodušiť používanie.

Google už novú aktualizáciu sprístupňuje. Tá však nepríde v rámci novej aktualizácie aplikácie v samotnom obchode Google Play, ale je potrebné počkať len na aktualizáciu Google servera, na ktorom služba Gmail beží. V tejto chvíli nie je jasné, kedy budú nové funkcie dostupné pre všetkých používateľov. Pokiaľ tak budeš patriť medzi tých, čo ocenia novú podporu gest, neostáva Ti nič iné, len ako si raz za čas pozrieť ponuku nastavení, či sa tam neobjavila nová ponuka s novými gestami.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Crucial.com

TIP  Fortnite ovládol Android aj napriek tomu, že nie je dostupný cez Google Play. Najnovšie čísla hovoria za všetko
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu