ANDROIDPC HRY

Fortnite si na Android smartfónoch zahráte už toto leto!

Populárny battle royale mód sa do hry Fortnite dostal iba v priebehu septembra minulého roka, no svoje milióny fanúšikov si našiel behom niekoľkých týždňov. Už po prvých mesiacoch od vydania tohto módu bolo jasné, že hra zažila raketový rast na všetkých platformách, či už hovoríme o PC, Playstation 4 alebo Xboxe One. Štúdio Epic Games v marci tohto roku ale prišlo s ďalšou zásadnou novinkou, presnejšie s plnohodnotnou verziou hry pre zariadenia s operačným systémom iOS. Hra síce zožala vlnu úspechu aj na mobilnej platforme, no svoj plný potenciál ešte nevyužila, keďže jej Android verzia sa do sveta stále nedostala. Práve to sa ale čoskoro zmení a majitelia Android smartfónov sa na Fortnite môžu tešiť už toto leto, informovalo o tom štúdio Epic Games prostredníctvom blogu.

Hra na mobilnej platforme obdrží množstvo noviniek a vylepšení

Nový blog štúdia Epic Games nesie názov The State of Mobile, v ktorom informuje verejnosť nie len o čoskorom vydaní hry pre Android zariadenia, ale aj o novinkách, ktoré prinesie aktualizácia spojená s novou verziou. Podľa uvedených slov sa môžeme tešiť na novú verziu hry už v letných mesiacoch. V príspevku sa taktiež uvádza aj niekoľko zásadných vylepšení v hre na mobilnej platforme. Dočkať by sme sa mali hlasovej komunikácie v hre, zlepšenie výkonu hry, vylepšenia niektorých ovládacích prvkov a zmenšenej spotrebe dát. Spomenuté vylepšenia sa zrejme týkajú oboch mobilných platforiem, čiže už momentálnej iOS, ale aj nadchádzajúcej Android platforme.

Udrží si Epic Games stálych hráčov aj na mobilnej platforme?

Štúdio Epic Games od vydania hry Fortnite nepoľavilo a stále si udržuje masívne tempo vydávania aktualizácií, aj vďaka ktorému vďačí za svoj obrovský úspech a neustály nárast hráčov. Hra je vďaka neustálym aktualizáciám lepšia, pestrejšia a vždy do hry vnesie niečo nové, čo opäť upúta pozornosť hráčov, ktorých už hra prestala nudiť. Dúfajme, že podobná budúcnosť čaká aj verziu pre mobilné platformy a nedostane sa časom do úzadia, pretože práve hry na smartfónoch vedia byť dosť často monotónne a hráča si dokážu udržať len na krátke obdobie.

Zdroj: Epic Games

Tagy
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu