Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nebude to Apple, Samsung a ani Microsoft. Prvý smartfón so skenerom odtlačkov prstov v displeji prinesie pravdepodobne neznámy „Vivo“

Zdroj: m.gsmarena.com

Čo nový smartfón tak to skener odtlačkov prstov. Najnovšie dostupné správy doteraz hovorili o tom, že spoločnosti ako Samsung a Microsoft pracujú na integrácii skenera odtlačkov prstov v displeji zariadenia pričom každý očakával, že prvý bude práve jeden z týchto dvoch gigantov. Avšak ako sa zdá nebude tomu tak, prinesie ju totiž pravdepodobne ako prvá nie moc známa spoločnosť Vivo.

Vivo Xplay7, prvý smartfón so skenerom odtlačkov prstov v displeji

Podľa uniknutých slide-ov z internej prezentácie spoločností Qualcomm a Vivo by malo prvé zariadenie s podporou skenera odtlačkov prstov v displeji prísť už v budúcom roku. Reč je konkrétne o zariadení Vivo Xplay7, ktoré bude mať zároveň prívlastok vlajková loď.

Xplay7 smartfón by mal priniesť na trh procesor Qualcomm Snapdragon 845, širokouhlé šošovky IMX401 od spoločnosti Sony so štvoritým optickým priblížením ako aj edge-to-edge displ. Viac informácií o zariadení zatiaľ nie je známych.

Zdroj: gsmarena.com

TIP  PRIPOMÍNAME | Živý prenos gameplay videa z hry DOOM ETERNAL začína už o pár minút!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu