Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Microsoft začína pomaly premenovávať Windows Store

Zdroj: vlastný

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že Microsoft sa chystá premenovať aktuálny Windows Store na Microsoft Store. Spolu s týmto rebrandingom malo prísť viacero zmien, ako je napríklad možnosť nakupovania hardwaru a ďalších produktov z dielne redmontskej spoločnosti. Zmeny sa mali týkať aj nového loga obchodu.

Posledné kroky spojené so zmenami mohli zaevidovať členovia programu Windows Insider a Xbox Insider, ktoré Microsoft pre nich postupne uvoľnil (nové logo obchodu, názov,…). Teda až doteraz. Microsoft totiž na pozadí aktualizoval hlasovú asistentku Cortana, ktorá reflektuje posledné aktivity v Insider okruhoch. Ako môžete vidieť nižšie na obrázku, tak namiesto toho aby odkazovala na ponuku obchodu Windows Store po novom odkazuje už na Microsoft Store, a to aj napriek tomu, že stále v PC nájdeme ešte „len“ Windows Store.

Zdroj: vlastný

Je však možné, že už spolu so zajtrajšou aktualizáciou Windowsu Microsoft toto rozličné zobrazovanie obchodu zjednotí.

Zdroj: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu