NovinkyWindows 10

Microsoft začína pomaly premenovávať Windows Store

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že Microsoft sa chystá premenovať aktuálny Windows Store na Microsoft Store. Spolu s týmto rebrandingom malo prísť viacero zmien, ako je napríklad možnosť nakupovania hardwaru a ďalších produktov z dielne redmontskej spoločnosti. Zmeny sa mali týkať aj nového loga obchodu.

Posledné kroky spojené so zmenami mohli zaevidovať členovia programu Windows Insider a Xbox Insider, ktoré Microsoft pre nich postupne uvoľnil (nové logo obchodu, názov,…). Teda až doteraz. Microsoft totiž na pozadí aktualizoval hlasovú asistentku Cortana, ktorá reflektuje posledné aktivity v Insider okruhoch. Ako môžete vidieť nižšie na obrázku, tak namiesto toho aby odkazovala na ponuku obchodu Windows Store po novom odkazuje už na Microsoft Store, a to aj napriek tomu, že stále v PC nájdeme ešte „len“ Windows Store.

Zdroj: vlastný

Je však možné, že už spolu so zajtrajšou aktualizáciou Windowsu Microsoft toto rozličné zobrazovanie obchodu zjednotí.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu