NovinkyWindows 10

Microsoft mení názov obchodu Windows Store na Microsoft Store

V útrobách Microsoftu sa už dlhšiu dobu špekulovalo nad zmenou názvu obchodu Windows Store a vyzerá to tak, že teraz nastal ten správny čas. Microsoft dnešnou aktualizáciou pre obchod zmenil názov na Microsoft Store. Ide o aktualizáciu pre používateľov zahrnutých vo Windows 10 Release Preview okruhu.

Zdroj: windowscentral.com

Ako už bolo spomenuté, nový názov je zatiaľ len súčasťou interného testovania, no vyzerá to tak že táto zmena ochvíľu zavíta aj do ostatných buildov. Zatiaľ sa zmenil iba názov a ikona samotného obchodu, no časom môžeme očakávať aj iné zmeny v tejto aplikácii. Ako všetci dobre vieme, Microsoft Store existuje aj v prehliadači a prostredníctvom neho samotný Microsoft predáva množstvo softwareu a hardwareu. Keďže aplikácia dostáva úplne identický názov, môžeme očakávať, že Microsoft v budúcnosti do aplikácie obchodu pridá aj ostatné produkty z e-shopu.

Zdroj: theverge.com

Microsoft sa ku tejto zmene názvu ešte oficiálne nevyjadril a teda najprv zrejme čaká na odozvu od Insiderov. Čo hovoríte na túto zmenu Vy? Pozdáva sa Vám?

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu