NovinkyZariadenia

iPhone XS Max valcuje vo výdrži batérie nedávno predstavený Note 9 a Pixel 3 XL

Keď príde reč na vlajkové lode jednotlivých výrobcov tak každý z nás obhajuje toho svojho „výrobcu“. Posledné týždne boli na predstavenia nových smartfónov hojné. Dočkali sme sa zariadení od tých najväčších technologických gigantov ako sú spoločnosti Apple, SamsungGoogle (čoskoro sa k ním pridajú zariadenia aj od čínsky „tigrov“ Xiaomi a Huawei).

Ako býva už zvykom tak viacero väčších redakcií ako aj YouTuberov sa pustilo do „veľkého“ testovania. Jedným z testerov je aj známy Mrwhosetheboss, ktorý testoval výdrž batérií tých najvýkonnejších zariadení dostupných na trhu.   V jeho teste môžeme vidieť zariadenia Pixel 3XL, Galaxy Note 9, iPhone Xs a Sony Xperiu XZ3. Dlho vás napínať nebudeme, víťazom sa stál smartfón z kuchyne spoločnosti Apple. Test si však môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu