Novinky

Google Pixel 3 XL dostal najvyššie ohodnotenie kvality displeja

Niekoľko dní dozadu bol oficiálne predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov tohto mesiaca – Google Pixel 3, ktorý prišiel aj vo variante XL.

Smartfón priniesol viacero technologických noviniek, od pokrokového fotoaparátu až po P-OLED displej, ktorý v týchto dňoch získal jedno z najvýznamnejších ocenení od spoločnosti Display Mate, ktorá kvalitatívne testuje displeje jednotlivých zariadení.

Odborníci z Display Mate ohodnotili displej zariadenia Google Pixel 3 XL hodnotením A+ čo je najvyššie možné ohodnotenie. Svoj verdikt spoločnosť zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Na podrobnú správu si však budeme musieť ešte chvíľku počkať.

Mimochodom cena tohto smartfónu v prípade XL verzie by sa mala „zmestiť“ do 1000€.

 

Zdroj: Twitter.com (DisplayMate Tech)

 

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu