NovinkyWindows 10 Mobile

HP Elite x3 nečakane končí a bude stiahnutý z predaja

HP Elite x3 je krásnym príkladom ako sa Microsoft snažil vytvoriť zariadenie ktoré by mohlo byť vašim telefónom, tabletom a aj PC v jednom. Aplikácie však vždy ostali rovnaké nezáležiac na forme ktorej používate čo bola aj je celkom škoda.

Akokoľvek tento nápad znie skvelo Microsoft sa rozhodol odstúpiť od tohto zariadenia a nechal ho ostatným spoločnostiam, s ktorými spolupracoval na jeho vývoji, aby sa o neho starali. No na odpoveď sme nemuseli čakať dlho.

Firma HP sa rozhodla stiahnuť Elite x3 z predaja ku 1. novembru. A taktiež sme sa dozvedeli, že prestane byť podporované od všetkých veľkých firiem, ktoré sa podieľali na vývoji už v októbri 2018 (len dva roky po vydaní).

Aspoň jedna pozitívna správa zaznela zo stránky, DrWindows, podľa ktorej je pravdepodobný návrat a predstavenie tohto istého zariadenia, ibaže bude podporované Androidom.

Našlo sa však zopár stránok, ktoré prišli so špekuláciami o novom zariadení od Microsoftu s operačným systémom Andromeda. Avšak bude veľmi otázne ktorá spoločnosť sa znovu rozhodne spolupracovať s Microsoftom na telefónoch kvôli veľmi ich netradičnej stratégii.  

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Komentáre

  1. Ked náhodou ms vydá niečo ako andromeda, bude to na surface phone. A bude ju musieť pretlacit zo začiatku sam kym letiska naspet dôveru vyrobcov a konzumentov.

  2. Hp uz dementovalo tuto spravu a bude oredavat a poskytovat podporu do kona 2019 ako aj nadalej vyvijat koncepty 3 in 1 zariadeni.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu