NovinkyZaujímavosti

Facebook vypol Prieskumníka! Všetky príspevky tak môžeme opäť vidieť na jednej nástenke

V priebehu minulého týždňa sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o tom, že Facebook plánuje vypnúť Prieskumníka. Tak sa teraz aj deje. Od neskorých pondelňajších hodín Prieskumník zmizol z Facebooku. Po novom teda v ponuke menu nájdete len kolónku „Novinky“.

Facebook Prieskumník je preč

Zdroj: vlastný

Facebook sa k tomuto kroku uchýlil po 6-mesačnom testovaní rozdelenia nástenky na dve. V jednej sa nachádzali príspevky priateľov spolu s platenou reklamu a na druhej nástenke ste mohli vidieť príspevky zo stránok. Dôvodom vypnutia Prieskumníka boli negatívne reakcie samotných používateľov.

Ľudia nechcú oddelené nástenky. V prieskumoch nám povedali, že sú menej spokojný s postami, ktoré vidia a dve nástenky im nijak nepomohli, aby boli vo väčšom spojení s priateľmi a rodinou.“

Zdroj: vlastný

TIP  Huami AMAZFIT 3 sú oficiálne predstavené! Prinášajú viacero technologických noviniek
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu