Windows aplikácie

Aplikácie | Získajte aplikáciu Daily Alarm zadarmo! (18 darčekových poukazov)

Daily Alarm je nová aplikácia pre Windows Phone a prvá zo série aplikácií ktoré by som chcel pre Windows platformu vytvoriť. Je to jednoduchý budík s viac možnosťami nastavenia ako má vstavaný budík a krajším dizajnom (podľa mňa). Keďže potrebujem aplikáciu rozšíriť medzi ľudí ale hlavne získať nejakú odozvu od používateľov ako sa im aplikácia páči, čo im vyhovuje a čo nie, čo by zmenili alebo čo by pridali. Preto som sa rozhodol aplikáciu darovať 18 z Vás. Normálne má aplikácia 7 dňový trial a cena aplikácie je 0.99€. Stačí ak kliknete na tento link ktorý vás hodí do Obchodu, následne kliknite na “Kúpiť” a otvorí sa stránka “Potvrďte nákup”, tam kliknite na “Pridať alebo prepnúť spôsob platby”, následne na tlačidlo “+”, a následne “darčekový poukaz Microsoft”. Ak máte záujem, tento darčekový poukaz vám pošlem na mail, kontaktujte ma prosím na dailyalarmapp@outlook.com a do predmetu napíšte “WINDOWSCENTRUM”.

Ak ste si už aplikáciu stiahli, budem veľmi vďačný za hocijaké hodnotenie v Obchode.

Ešte vďačnejší budem, ak mi lajknete stránku aplikácie na FB.

Véééľmi vďačný budem, ak chvíľku svojho času venujete vyplneniu tohto formulára k aplikácií vždy, ak v nej objavíte nejaký nedostatok, prípadne ak s niečím ste/nie ste spokojný.

– autor Daily Alarm

Ukáž viac

Adam

Developer pre platformu Windows Phone. Autor aplikácie Daily Alarm.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu