Návody

Zapnite si nový vzhľad Gmailu už dnes! Tu je návod ako na to | NÁVOD

Nové rozhranie Gmailu bolo oznámene niekoľko dní dozadu, ktoré bolo exkluzívne dostupné len pre malú skupinu používateľov. Najnovšie však Google sprístupnil túto novinku aj bežným používateľom, avšak nový dizajn, resp. UI treba aktivovať (zatiaľ) manuálne. Celá aktivácia je veľmi jednoduchá, ale aj napriek tomu vám nižšie prinášame návod ako na to.

Ako zapnúť nový dizajn v Gmaile

 • Prihláste sa na webovom rozhraní do vášho e-mailového účtu.
 • V pravom hornom rohu (ako môžete vidieť na obrázku nižšie) kliknite na ozubené koliečko a potom na „Try the new Gmail“.

  ako aktivovat novy vzhlad gmailu
  Zdroj: vlastný
 • Potom ako sa vám aktualizuje prehliadač tak kliknite na Next (pokračovať). Následne si vyberte formát zobrazovania e-mailových správ v prehliadači.

  ako aktivovat novy vzhlad gmailu_2
  Zdroj: vlastný
 • Hotovo. Práve ste si aktivovali nový vzhľad.

Zdroj: vlastný

TIP  Máte doma starý a nevyužitý PC? Nainštalujte si na ňho operačný systém Chromium OS od Google | NÁVOD
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu