Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

YouTube pridal krátky náhľad videí. Pozrite sa ako to vyzerá

zdroj: seoclerk.com

Po tohtoročnom testovaní krátkych náhľadov na videách, kedy bola táto funkcia sprístupnená iba pre obmedzený počet ľudí sa Google rozhodol, že vypustí túto funkciu do éteru pre všetkých návštevníkov YouTube, ktorí využívajú webový prehliadač Chrome alebo Opera.

zdroj: youtube.googleblog.com

Náhľad videa na YouTube je krátka 3-sekundová animácia, ktorá priblíži obsah videa a má tak napomôcť pri výbere videa. Podľa Google bude tento krátky náhľad dostupný automaticky pri videách, ktoré sú dlhšie ako 30 sekúnd. Avšak nie všetky videá dostanú možnosť náhľadu. Animáciu  s ukážkou sa do dvoch dní od nahrávania pridá do všetkých videí, ktoré splnili potrebné podmienky.

Na zobrazenie krátkeho náhľadu stačí jednoducho prejsť kurzorom na video. Táto funkcia však momentálne podporuje iba webové prehliadače Google Chrome 32 alebo novší a Opera 19 a vyššie.

Známy portál, ktorý je známy svojim obsahom pre dospelých, si tejto novej funkcie taktiež všimol a taktiež zareagoval.

zdroj: twitter.com

Google stále pracuje na vylepšeniach pre platformu YouTube a toto je len jedna z veľkého množstva. V blízkej budúcnosti môžeme očakávať nový dizajn, ktorý bude dostupný v tmavom režime.

Zdroj: vlastný

zdroj: vlastný

TIP  Youtube uverejnil zoznam smartfónov, s ktorými zážitok z pozerania videí je najlepší. Našli ste v zozname aj ten svoj?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu