Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Zdroj: Youtube

Režim Inkognito je pre mnohých používateľov neodmysliteľnou súčasťou internetových prehliadačov. Je to už v podstate dávno, čo sa vôbec po prvýkrát tento režim objavil. Jeho veľkou výhodou je, že dokáže  pri svojej aktivácii úplne skryť históriu surfovania, takže nikto nedokáže zistiť, čo bolo robené pri režime Inkognito.

Populárna služba YouTube teraz režim Inkognito testuje pre svoju mobilnú aplikáciu. Tento režim tak zabráni zaznamenávať akúkoľvek históriu sledovania či vyhľadávania videí. Samotný režim pritom bude možné zapnúť priamo v časti nastavenia > história a ochrana osobných údajov. Inkognito bude taktiež možné zapnúť jednoduchým klepnutím na obrázok účtu v pracom hornom rohu, kde bude zobrazené tlačidlo “zapnúť režim Inkognito”.

Nový režim Inkognito ocenia študenti i bežní používatelia

Pri zapnutom Inkognite YouTube aplikácia nebude zaznamenávať žiadnu históriu sledovania videí. Tento režim sa tak dokonale hodí, ak nechceš prezradiť to, čo sleduješ, alebo na sledovanie používaš zariadenie niekoho iného. Aktuálne je režim Inkognito ešte len v testovacej fáze a môže to potrvať aj pár týždňov či mesiacov, kým sa dočkáme jeho ostrého nasadenia do prevádzky.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube

TIP  Huawei Mate 20 Lite pravdepodobne príde so stále populárnejším výrezom. Tiež ponúkne štvoricu fotoaparátov

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu