ANDROIDAplikácie

Youtube dostal aktualizáciu. Takto si zmeníte svetlú tému Youtube na tmavú | VIDEO

Youtube v týchto dňoch vydal novú verziu aplikácie pre smartfóny, ktorá prináša viacero vylepšení. Avšak tou najvýznamnejšou novinkou je možnosť zmeny svetlej témy na tmavú.

Takto si zmeníte svetlú tému na tmavú v Youtube aplikácii

Najnovšia aktualizácia aplikácie Youtube prináša možnosť zmeny svetlej témy na tmavú. Postup je veľmi jednoduchý. Otvorte si aplikáciu a kliknite na trojbodku v pravom hornom rohu. Následne choďte do Všeobecných nastavení a potom zmeňte tému na tmavú. Pre tých menej zručných sme si pripravili video návod, ktorý nájdete nižšie.

Táto funkcia je dostupná pre všetkých používateľov aplikácie Youtube od verzie 13.35.51. Ak aplikáciu ešte nemáte aktualizovanú tak môžete tak spraviť cez odkaz nižšie.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu