TIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná

Na trhu dnes už máme desiatky výrobcov, ktorí ponúkajú veľmi zaujímavé chytré smartfóny. Zároveň je veľmi zaujímavé sledovať, ako sú smartfóny každým rokom múdrejšie a zároveň dizajnovo zaujímavejšie. Jedným z nich je aj určité Xiaomi Redmi 5 Plus, smartfón, ktorý za svoju cenu ponúka výborný výkon či veľký displej s pomerne tenkými rámčekmi.

Tento zaujímavý smartfón od Xiaomi môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Smartfón Xiaomi Redmi 5 Plus ponúka veľký 5,99″ IPS displej s rozlíšením 2160×1080 pixelov. Výsledná jemnosť obrazovky je pritom nad 400 ppi, čo zaručuje skvelú ostrosť obrazu. Mimochodom, tento smartfón využíva priamo softvérové tlačidlá umiestnené v dolnej časti displeja, vďaka čomu nájdeme okolo obrazovky pomerne tenké rámčeky. Nad displejom ešte nájdeme senzor jasu, reproduktor a 5 Mpx fotoaparát pre selfies zábery či videohovory.

Xiaomi Redmi 5 Plus
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Redmi 5 Plus môže výkonom potopiť oveľa drahšie smartfóny

Tento smartfón nie je žiadne béčko a pod kapotou ponúka veľmi zaujímavý hardvér, ktorý si poradí pri každodennom používaní smartfónu. Srdcom smartfónu je 8-jadrový procesor Snapdragon 625, ktorému sekunduje až 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko. Samotné úložisko je ešte v prípade potreby možné rozšíriť až o ďalších 128 GB prostredníctvom pamäťovej karty. Redmi 5 Plus nevyniká iba dostatočným výkonom pre každodenné používanie, ale aj batériou s kapacitou až 3900 mAh, vďaka ktorej telefón vydrží aj dva dni používania.

Xiaomi Redmi 5 Plus
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Redmi 5 Plus ponúka veľmi zaujímavý dizajn, ku ktorému určite prispieva aj kvalitne spracovaná kovová konštrukcia. Na zadnej strane smartfónu nájdeme okrem veľmi rýchlej čítačky odtlačku prsta a LED blesku aj 12 Mpx fotoaparát. Ten ponúka vrámci dobre nastaveného pomeru ceny a výkonu pomerne zaujímavé fotografie. Tento smartfón na svojom tele ponúka ešte stále populárny Micro USB konektor a 3,5 mm konektor Jack pre slúchadlá.

Spoločnosť Xiaomi je už dlhodobo známa svojou veľmi dobrou softvérovú optimalizáciou. Inak tomu nie je ani pri smartfóne Xiaomi Redmi 5 Plus, ktorý beží na Androide s užívateľskou nadstavbou MIUI 9. Mimochodom, tento smartfón je dostupný len vo variante s podporou pre dve SIM karty. Aktuálne je tento smartfón vo veľmi zaujímavej zľave, kedy ho môžeš získať len za 167,01 € čo predstavuje viac ako 20% zľavu.

PS: určite ťa potešíme aj správou, že GearBest zavádza nový tip dopravu Priority Line, ktorý je lacnejší ako doteraz používaný typ EU Express. V oboch prípadoch sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO a DPH. Všetko za teba totiž vybaví e-shop.

Tento zaujímavý smartfón od Xiaomi môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, ilustračný obrázok: YouTube – Redskull

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu