Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná

Zdroj: produktová fotografia

Na trhu dnes už máme desiatky výrobcov, ktorí ponúkajú veľmi zaujímavé chytré smartfóny. Zároveň je veľmi zaujímavé sledovať, ako sú smartfóny každým rokom múdrejšie a zároveň dizajnovo zaujímavejšie. Jedným z nich je aj určité Xiaomi Redmi 5 Plus, smartfón, ktorý za svoju cenu ponúka výborný výkon či veľký displej s pomerne tenkými rámčekmi.

Tento zaujímavý smartfón od Xiaomi môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Smartfón Xiaomi Redmi 5 Plus ponúka veľký 5,99″ IPS displej s rozlíšením 2160×1080 pixelov. Výsledná jemnosť obrazovky je pritom nad 400 ppi, čo zaručuje skvelú ostrosť obrazu. Mimochodom, tento smartfón využíva priamo softvérové tlačidlá umiestnené v dolnej časti displeja, vďaka čomu nájdeme okolo obrazovky pomerne tenké rámčeky. Nad displejom ešte nájdeme senzor jasu, reproduktor a 5 Mpx fotoaparát pre selfies zábery či videohovory.

Xiaomi Redmi 5 Plus
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Redmi 5 Plus môže výkonom potopiť oveľa drahšie smartfóny

Tento smartfón nie je žiadne béčko a pod kapotou ponúka veľmi zaujímavý hardvér, ktorý si poradí pri každodennom používaní smartfónu. Srdcom smartfónu je 8-jadrový procesor Snapdragon 625, ktorému sekunduje až 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko. Samotné úložisko je ešte v prípade potreby možné rozšíriť až o ďalších 128 GB prostredníctvom pamäťovej karty. Redmi 5 Plus nevyniká iba dostatočným výkonom pre každodenné používanie, ale aj batériou s kapacitou až 3900 mAh, vďaka ktorej telefón vydrží aj dva dni používania.

Xiaomi Redmi 5 Plus
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Redmi 5 Plus ponúka veľmi zaujímavý dizajn, ku ktorému určite prispieva aj kvalitne spracovaná kovová konštrukcia. Na zadnej strane smartfónu nájdeme okrem veľmi rýchlej čítačky odtlačku prsta a LED blesku aj 12 Mpx fotoaparát. Ten ponúka vrámci dobre nastaveného pomeru ceny a výkonu pomerne zaujímavé fotografie. Tento smartfón na svojom tele ponúka ešte stále populárny Micro USB konektor a 3,5 mm konektor Jack pre slúchadlá.

Spoločnosť Xiaomi je už dlhodobo známa svojou veľmi dobrou softvérovú optimalizáciou. Inak tomu nie je ani pri smartfóne Xiaomi Redmi 5 Plus, ktorý beží na Androide s užívateľskou nadstavbou MIUI 9. Mimochodom, tento smartfón je dostupný len vo variante s podporou pre dve SIM karty. Aktuálne je tento smartfón vo veľmi zaujímavej zľave, kedy ho môžeš získať z pôvodných 185 € len za 162,3 €.

PS: určite ťa potešíme aj správou, že GearBest zavádza nový tip dopravu Priority Line, ktorý je lacnejší ako doteraz používaný typ EU Express. V oboch prípadoch sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO a DPH. Všetko za teba totiž vybaví e-shop.

Tento zaujímavý smartfón od Xiaomi môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, ilustračný obrázok: YouTube – Redskull

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu