Xiaomi

Xiaomi predstavuje 2. generáciu dáždnika, ktorá prináša pocit luxusu aj pre bežného smrteľníka

Móda pre Xiaomi nie je neznámym pojmom. V jeho portfóliu nájdeme viac okolo 90 rôznych produktov, ktoré patria do tejto kategórie. Najnovšie tento čínsky gigant predstavil 2. generáciu dáždnika, ktorá ako inak prináša vlastnosti z vyššej triedy aj pre bežného smrteľníka.

Dáždnik je výnimočný z viacerých uhľov pohľadu. Môžeme začať napríklad tým, že sa chváli certifikáciou UPF 40 čo znamená, že dokáže jeho používateľov ochrániť aj pred nepríjemným UV žiarením. O vode odolnosti nemusíme ani hovoriť. Aj v tomto prípade sa chváli certifikátom pričom čerešničkou na torte je špeciálny FONEWR materiál s vysokou hustotou 210T. Preložené do ľudskej reči jedná sa o nelepivý materiál, z ktorého sa vody zbavíte jednoduchým potrasením. Okrem toho sa dáždnik chváli tým, že ho podporuje 6 hliníkových tyčí zatiaľ čo jeho vrchná časť je vyrobená z nylonu a materiálov zo sklenených vlákien.

Rozmery tohto dáždnika sú 115 x 66 centimetrov a váži 330 gramov. Jeho cena je 9,35$.

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu