Xiaomi

Nepremeškaj akciovú ponuku na Xiaomi Air 13.3, prémiový notebook s nadštandardnou výbavou a kovovým telom | TIP REDAKCIE

O tom, že spoločnosť Xiaomi prináša trh kvalitné zariadenia nemusíme ani diskutovať. Dôkazom toho je stále rozširujúca sa fanúšikovská základňa a to nie len na poli smartfónov, ale aj ostatnej elektroniky. My ti dnes prinášame TIP na Xiaomi Air 13,3 notebook, ktorý aktuálne vďaka exkluzívnemu kupónu „LITBXIAOMIAIR13I5“ môžeš získať s dodatočnou zľavou vrátane poštovného a bez doplácania dodatočných poplatkov ako je CLO za 665€.

Xiaomi Air 13,3″

Tento ultrabook ponúka na svoju cenovú kategóriu nadpriemerné parametre. Môžeme začať 13,3“ IPS displej s FULL HD displejom (1920 x 1080 bodov)  a pomerom strán 16:9. Displej je pokrytý ešte špeciálnou vrstvou (7H) za účelom ochrany pred nechceným poškodením.

Xiaomi Air 13.3
Zdroj: Youtube (instalki)

Mnohých, hlavne nočných „tvorov“ poteší aj podsvietená klávesnica, touchpad kde nájdeme umiestnený aj skener dotlačkov prstov či kovové teľo, ktoré pridáva notebooku pocit luxus, ale aj zvýšenú odolnosť voči úderom.

Xiaomi Air 13.3_4
Zdroj: Youtube (instalki)

V útrobách zariadenia  zariadenia nájdeme výkonný hardvér v podobe procesora Intel i5-7200U, ktorému sekunduje grafická karta Geforce MX150 s 2GB pamäte. Z hľadiska multitaskingu poteší 8GB RAM (rozšíriteľná je do 16GB) a rýchly 256GB SSD disk. Z hľadiska konektivity notebook ponúka 3,5 jack, USB Type – C výstup, HDMI, USB 3.0 (2x).

Xiaomi Air 13.3_5
Zdroj: Youtube (instalki)

Zariadenie ďalej ponúka reproduktory AKG v kombinácií s podporou technológie Dobly Audio Premium, vďaka čomu sa budete „vyhýbať“ slúchadlám. Batéria zariadenia  poskytuje možnosť práce bez prístupu k zástrčke po dobu až 9,5 hodiny (pozn. redakcie: viacero používateľov hovorí o reálnej výdrži 5 až 6 hodín v praxi). Čerešničkou na torte je, že toto všetko sa podarilo „vopchať“ do teľa s hrúbkou len 14,8mm a váhou 1,3kg.

Xiaomi Air 13.3_3
Zdroj: Youtube (instalki)

Ak ťa tento notebook zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni na exkluzívny kupón „LITBXIAOMIAIR13I5“ a možnosťou dopravy cez EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO.

Xiaomi Air 13,3 kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Air 13,3″

Zdroj: vlastný, TS, fotografie: Youtube (instalki)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu