TIP REDAKCIEXiaomi

Spoločnosť Xiaomi predstavila nové kožené rukavice, s ktorými môžete ovládať váš smartfón

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším unikátnym produktom – koženými rukavicami, s ktorými môžete ovládať váš smartfón.

 

Rukavica bývajú neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého z nás počas dlhých mrazivých dní. O to zaujímavejší je najnovší produkt z kuchyne čínskeho giganta. Predstavme si však tieto rukavice postupne.

Nové kožené Xiaomi rukavice, s ktorými je možné ovládat smartfón

Vyrobené sú kože, ktorej pôvod by sme našli v španielsku, konkrétne z ovčej kože. Ovčia koža je charakteristická elasticitou a jemnosťou. Rukavice sú ďalej vyrobené vnútorným procesom šitia čo ma za dôsledok, že z vonkajšej strany vyzerajú jednoliatejšie.

kozene rukavice xiaomi na ovladanie telefonu_4-min
Zdroj: produktová fotografia

Vo vnútri rukavíc nájdeme materiál, ktorý je tvorený z 60% z vlny, ktorá udržuje ruky v teple a zároveň je aj priedušná a čistá. Na konci rukavíc zo strany zápästia nájdeme ešte jemné upevnenie, ktoré sa prispôsobuje šírke ruky jednotlivca. Vo výsledku ta rukavice držia na ruke pevne ako majú a „nezošmykujú“ sa dole.

kozene rukavice xiaomi na ovladanie telefonu_3-min
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k funkcii, ktorú ocení väčšina z nás. S rukavicami je možné ovládať smartfón. Totiž v rukaviciach sú zabudované mikrovlnné ióny, ktoré zvyšujú citlivosť dotyku cez textíliu.

kozene rukavice xiaomi na ovladanie telefonu_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Tieto rukavice sa aktuálne predávajú za zhruba niečo málo pod 30€. Medzi prvými obchodmi, ktoré ich zaradili do predaja je aj zahraničný renomovaný obchod GearBest.com, ktorý ponúka možnosť dopravy aj na Slovensko či Česko.

Nové kožené Xiaomi rukavice, s ktorými je možné ovládat smartfón

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu