XiaomiZariadenia

Xiaomi predstavuje nové bluetooth slúchadla „AirDots“

Spoločnosť Xiaomi, ktorá je známa hlavne kvalitným smartfónov predstavuje najnovšie bluetooth slúchadlá AirDots, ktoré ako keby vypadli z oka konkurenčným AirPods od spoločnosti Apple.

Hoci na prvý pohľad sú slúchadlá dizajnovo veľmi podobné tak rozdiel nájdeme hlavne v cene – AirDots slúchadlá by sa mali predávať pod hranicou 30 dolárov.

AirDots Xiaomi_2
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k špecifikáciám týchto slúchadiel. Slúchadlá prichádzajú s novým štandardom technológie Bluetooth (5.0), pre ktorý je typická nižšia spotreba energie a stabilnejšie pripojenie. Vo výsledku by mali slúchadlá byť schopné prehrávať hudbu po dobu 4 až 5 hodín.

AirDots Xiaomi_4-min
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlá sú zároveň dodávane aj so špeciálnym prenosný puzdrom, ktoré je charakteristické aj tým, že je ich schopné nabíjať. Celkovo puzdro ponúka 3 nabíjacie cykly. Slúchadlá vážia spolu 8,4 gramov.

AirDots Xiaomi_3
Zdroj: produktová fotografia

Zdroj: androidauthority.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu