PC HRYXbox 360

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

Ak patríte medzi milovníkov hier tak určite vo vašom PC alebo konzole nájdeme jednu z najpopulárnejších hier vôbec – GTA V. Nuž, hoci sa jedná o jednu a tú istú hru, tak na rôznych platformách môžu vyzerať diametrálne odlišne. Dôkazom toho je aj video z kuchyne DubStepZz, v ktorom porovnali túto hru na Xbox 360 konzole a na hernom počítači, ktorého cenovka je 10,000$.

Xbox VS PC

Aby sme však boli objektívni, tak Xbox 360 verzia hry je pôvodnou verziou. Na PC bol testovaný mód Redux s rozšíreným Make Visuals Great Again módom. V každom prípade je zaujímavé vidieť aké rozdiely môžu byť v prípade „jednej“ a tej istej hry, len na rôznych platformách.

Dúfajme, že ďalšie pokračovanie hry GTA 6 prinesie obdobné rozlíšenie, ktoré sa pomaly, ale isto blíži k realite.

Zdroj: Youtube via Sector.sk

TIP  Microsoft spája sily s AMD. Ich cieľom je vytvorenie dokonalej cloudovej gamingovej služby
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu