Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

WMM Jízdní řády dostalo aktualizáciu

Veľmi kvalitná aplikácia na vyhľadávanie dopravného spojenia v Čechách a na Slovensku dostala pred pár dňami významnú aktualizáciu.

A čo všetko nám aktualizácia priniesla?

Nový zdroj dát – aktuálne od spoločnosti CHAPS. Táto zmena by mala mať za následok spoľahlivejšie a presnejšie vyhľadávanie spojov. Taktiež by už nemalo dochádzať k problémom s pripájaním k serveru.

-Zobrazenie výluk – v detaile spojenia pribudla informácia o aktuálnych výlukách, pričom do ďalších verzií autori sľubujú doplnenie detailnejších informácií aj o meškaniach.

Nastavenie prestupných a prejazdných staníc – vo vyhľadávaní si môžete jednoducho pridať prejazdnú, alebo prestupnú stanicu, a efektívne s nimi pracovať. Veľmi užitočná funkcia, ktorá v predchádzajúcich verziách absentovala.

-Vlastná farba motívu – defaultne je nastavená farba systému, ale ak Vám toto nastavenie nevyhovuje, môžete si zvoliť inú.

-Vypnutie potvrdenia ukončenia pri zatváraní aplikácie. Toto môžete zmeniť v nastaveniach.

-Nastavenia boli taktiež prerobené, a zprehľadnené.

-Slovenská lokalizácia – keďže aplikáciu využíva aj veľa slovenských používateľov, rozhodli sa autori pridať aj slovenskú lokalizáciu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Len pripomenieme, že aplikáciu si môžete stiahnuť z Windows phone storu za cenu 1,99€.

1 komentár
  1. matko says

    To to vsetko ma aj cg transit, az na tie motivy. Dokonca ma este vyhladavanie zastavok podla aktualnej polohy 🙂

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu