NovinkyWindows 10 MobileWindows aplikácie

Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal ďalšiu aktualizáciu

Windows Store v posledných týždňoch obdržal mnoho aktualizácií a Microsoft vo vydávaní aktualizácií pre túto aplikáciu stále pokračuje. Najnovšie sa do obehu dostala ďalšia aktualizácia obchodu Windows Store na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile. Aktualizácia prináša drobné zmeny, ktoré sa týkajú hlavne lokalizačných služieb aplikácie.

Na mobilnej Windows platforme sa v posledných verziách aplikácie Windows Store, mohli používatelia stretnúť s chybou lokalizácie, ktorá mala na svedomí zobrazovanie textov vo Windows Store aplikácii v inom jazyku, ako bol predvolený jazyk používateľa. 

Nápisy Home, Apps, Games, kolekcie, odporúčané aplikácie/hry sa zobrazovali v anglickom jazyku aj napriek tomu, že Váš predvolený jazyk operačného systému bol iný. Chyba bola poslednou aktualizáciou odstránená a používateľom by sa mali jazyky v aplikácii Windows Store automaticky zmeniť na nápisy v predvolenom jazyku.

Najnovšia aktualizácia aplikácie Windows Store pre Windows 10 Mobile je dostupná už teraz a môžete si ju stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Zdroj: windowslatest.com

Microsoft Store
Microsoft Store
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu