NovinkyWindows 10

Windows Store čelí ďalšej kritike. Je plný aplikácií, ktoré ponúkajú nelegálny obsah

S Windows Store obchodom sa stretol asi každý používateľov operačného systému Windows 10. Microsoft nie tak dávno spravil jeho „očistu“ v podobe odstránenia tisícov aplikácií a hier, ktoré nespĺňali minimálne kvalitatívne požiadavky. Mnoho používateľov tento krok preklínalo a druhá polovica si to pochvaľovala.

Momentálne, Windows Store sa dostal do pozornosti viacerých médií a to z dôvodu, že obsahuje viacero problematických aplikácií. Tie totiž často ponúkajú nelegálny obsah, ktorý sa týka hlavne filmov či hudby.  Paradoxom pritom je, že viacero z nich ponúka aj reklamný obsah, ktorý je spravovaný samotným Microsoftom.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, boj s pirátmi do ktorého sa nie tak dávno Microsoft pustil spolu s ďalším gigantom, spoločnosťou Google vyznieva teraz celkom smiešne. Využívate tento typ aplikácií na online sledovanie filmov, seriálov či hudby?

Zdroj: vlastný

TIP  Takto bude vyzerať jeden z najočakávanejších smartfónov týchto dní od Xiaomi. Unikol kompletný dizajn smartfónu Xiaomi Mi 8 Youth
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu