Windows Hry

HRY | Tiny Troopers 2: Special Ops

Máme dobrú správu pre každého vášnivého hráča kvalitných hier, v obchode sa objavilo pokračovanie hernej pecky Tiny  Troopers, ktorá patrí medzi najlepšie hodnotené hry vo Windows Phone obchode.

Tiny Troopers 2: Special ops prináša celkovo 4 kampane, s 28 misiami, v rámci ktorých budete môcť pozbierať až 20 rôznych ocenení. Ďalej, dočkali sme sa aj online rebríčku, ktorý je rozdelený do 4 „pod-rebríčkov“ podľa kampaní. Samozrejmosťou ostala aj lukratívnosť tejto hry, ktorá je opäť dostupná len pre telefóny s operačným systémom Windows Phone.

Hra je dostupná v obchode zadarmo pre všetky telefóny s 512 MB RAM a viac, avšak nájdete v nej in-app nákupy.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu