NovinkyŠPEKULÁCIE

Windows Phone 9 už o pár mesiacov? Čo nám prinesie

Aktualizácia 29.08.2014

Unikli ďalšie informácie týkajúce sa Windows Phonu 9. Pozrite si nižšie čo je nového.
Nová úvodná obrazovka. Pozornému oku určite neuniklo, že živé dláždice už nebudete musieť otvárať, budú sa dať ovládať z plochy. Všimnite si dláždicu s hudbou, ktorá ponúka možnosti posúvania skladieb a ich spustenia.

Ďalšou novinkou, ktorá je už dnes na Androide samozrejmosťou pri vyšších triedach je rozdelenie obrazovky, vďaka, ktorému budete môcť napríklad písať správu a zároveň pozerať video.

26.08.2014

Teraz asi polovica z vás si povie o čom to „trepeme“ veď ešte nemá každý ani len update na 8.1. Podľa serveru wmpoweruser.com a dokumentov, ktoré tento portál zverejnil Windows Phone 9 bude dostupný už v priebehu začiatku nasledujúceho roka, avšak len pre vývojárov. Finálna verzia určená pre všetkých by mala byť dostupná niekedy ku koncu roka 2015

wp9

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu