TIP REDAKCIEWindows aplikácie

Aplikácie | Instagram beta dostáva významnú aktualizáciu

Pre tých, ktorí používajú známu aplikáciu 6tag máme dobré správy. Originálna aplikácia Instagramu dostala výraznú aktualizáciu, o ktorej síce nenájdete v change logu veľa informácií, ale po jej „prelúskaní“ zistíte, že aktualizácia prináša viacero vylepšení od samotnej stability chodu aplikácie až po opravy viacerých vlastností, ktoré doteraz nefungovali tak ako mali. Aktualizácia takisto prináša výmenu Živej dlaždice z čierno-bieleho vzhľadu na modrú, čo určite poteší nie jedno oko keď zvážime jej predošlý vzhľad.

Instagram BETA pre Windows 10

  • Redizajn Živej dlaždice
  • Vylepšená stabilita aplikácie
  • Výrazne rýchlejšie spustenie aplikácie
  • Rýchlejšie prehrávanie videí
  • Oddnes môžete aktualizovať fotografie priamo z galérie

Našli ste aj vy nejaké iné novinky? Dajte nám vedieť.

instagram_QR

TIP  Kvalitný bezdrôtový mini reproduktor Xiaomi Mi môžete aktuálne získať za podpultovú cenu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu