NovinkyŠPEKULÁCIE

Gabriel Aul: Nový build pre Windows 10 Mobile (Redstone) príde budúci rok

Vyzerá to tak, že sa ďalšieho buildu pre vývojársku verziu Windows 10 Mobile sa v tomto roku už nedočkáme, potvrdil to Gabriel Aul prostredníctvom svojho účtu na Twitteri kde odpovedal na otázku jedného z jeho followerov týkajúcu sa nového buildu s tým, že príde až v novom roku.

gabriel_aul_tweet_redstone

Microsoft pritom len pred nedávnom vypustil do obehu build pod označením 10586.36, na ktorý bude nadväzovať dlho očakávaná aktualizácia Redstone (build 11082.1000.rs1_release.151210-2021). Spomínaná aktualizácia by mala podľa zákulisných informácií priniesť hlbšiu integráciu medzi Windows 10 a Windows 10 Mobile, ktorá bude spočívať v možnosti posielania správ a telefonovania priamo z vášho počítača prostredníctvom mobilného telefónu a tak isto by sme sa mohli dočkať vylepšenej verzie Cortany, ktorá by mala znieť ako Clippy.

TIP  Nebaví ťa vysávanie? So Xiaomi robotom ťa bude baviť! Dostupný je z EÚ skladu. Doma ho môžeš mať už o pár dní | TIP REDACIE
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. kedy bude novy fotoaparat ako na starich w 8 a 8,1?lebo tot je nic moc. camera lumia bola super apka. a na w 10 nieje .

  2. Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli má někdo problém s párováním bluetooth reproduktoru s pc s win 10. Bluetooth zařízení najde a spáruje, ale reproduktor přehraje jen systémové zvuky. Hrabal jsem se v nastavení a zkoušel různé možnosti a nic. Bluetooth mám od firmy airlive ve verzi 3.0 BT-302USB, je možné, že je usb bluetooth staré?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu