NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft si opäť „kopol“ do používateľov Windows Mobile telefónov

Microsoft si opäť kopol do používateľov platformy Windows Mobile. Najnovšie informácie, ktoré ako inak boli znova publikované cez sociálnu sieť Twitter nikoho určite nepotešia.

Senior manažér spoločnosti Brandon LeBlanc oznámil, že Windows 10 Mobile nedostane už ďalšie buildy (zostavenia).

Microsoft pritom nie ani až tak dávno hovoril úplne niečo iné. Konkrétne hovoril, že plánuje pravidelne prinášať nového buildy pre mobily.

A teraz? Plány sa zmenili…

Microsoft Windows Mobile pomaly, ale isto pochováva už od roku 2015. V podstate z miliónov používateľov, ktoré Microsoft vtedy mal tak sú aktuálne minulosťou. Dnes sa rádovo môže „pochváliť“ len niekoľkými stovkami tisíc. Podľa informácií, ktoré prúdia internetom mobilný operačný systém chce nahradiť adaptívnym rozhraním CShell.

Zdroj: Twitter via MSP, úvodný obrázok: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Pokial pride ms s nahradou za wm10 tak mi to nevadí. Nech sa to vola aj cshel premna gamba. Ale nech prídu aj nastupcovia lumie 950xl s nasobne lepším fotakom ako konkurencia.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu