Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

„Wei Yan Sofia“ telefón s Androidom a Windowsom

Dočkáme sa telefónu s duálnym operačným systémom? Podľa dostupných informácií by sa prvý dual boot telefón mohol dostať na trh už čoskoro.  Čínsky výrobca Wei Yan pracuje na telefóne pod označením Sofia, ktorý podľa portálu gizmochina.com bude údajne obsahovať dva operačné systémy, Windows 10 a Android. Pričom pri spustení telefónu budete mať na výber, ktorý z nich chcete aktuálne použiť.

67a52ad2gw1eozs233f12j20sg28d468_副本

Údajne telefón bude disponovať veľkou 5“ palcovou obrazovkou, samozrejme s rozlíšením FULL HD, 13-megapixelovým fotoaparátom na zadnej strane a 5 megapixlovým fotoaparátom na prednej. Ďalej vo výbave bude mať 32 GB vnútornej pamäte a  2 GB RAM pamäte. Srdce telefónu má tvoriť procesor od Intelu.

Avšak Wei Yan nie je prvým výrobcom telefónov, ktorý sa sústredil na dual-OS telefóny, napríklad lokálny výrobca v Indii Karbon Mobiles tiež pracuje na podobnom zariadený.

1 komentár
  1. turborohlik says

    …a na co to bude dobre mnet don s aj aj?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu