PC HRY

Vyzerá to tak, že herná komunita sa dočká pokračovania hry Halo. Microsoft hľadá vedúceho tímu, ktorý bude zodpovedať za grafiku

Halo 5: Guardian niekoľko dní dozadu dostal podporu 4K rozlíšenia pre Xbox One X zariadenie. Najnovšie sa na stránkach Microsoftu objavil inzerát, ktorý hľadá vedúceho pracovníka, ktorý bude zodpovedný za grafické rozhranie pokračovania hry.

Pokračovanie hry Halo je na obzore

Inzerát zverejnený na stránkach Microsoftu (viď vyššie) odhalil viacero zákulisných informácií o projekte. Píše sa v ňom, že: Vývojárske štúdio 343 Industries hľadá vedúceho pracovníka zodpovedného za grafické rozhranie, aby sa pripojil do tímu pracujúceho na ďalšej verzii strielačky Halo. Ako vedúci grafického tímu bude zodpovedať za riadenie tímu, úzku spoluprácu s tímom umelcov a tak isto bude zodpovedný za budúce inovácie. Na konci inzerátu nájdeme ešte informáciu, že nový vedúci pracovník by mal byť „kamarát“ so 4K rozlíšením pri 60Hz. Inými slovami, Microsoft dal jasne najavo, že bude spĺňať aj tie najvyššie nároky hráčov v podobe vysokého rozlíšenia.

Zdroj: Twitter

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu