NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10

Vývojári Photoshopu by sa mohli inšpirovať. Pozrite si nádherný koncept implementácie Fluent Design do ich aplikácie

Spolu s Windows 10 Creators Update aktualizáciou prišiel aj nový dizajnový jazyk – Fluent Design, ktorý Microsoft pomaly implementuje do svojich aplikácií a rovnaké kroky robia aj vybraní vývojári tretích strán.

Poslednou lastovičkou, ktorá získala nádielku nového dizajnového jazyka je aplikácia Groove Music, ktorá tak získala úplne iný „šmrnc“. Ďalšou aplikáciou, ktorá by mohla prejsť podobnou zmenou je aj populárny editor fotografií – Photoshop, teda aspoň podľa známeho grafika “thmnmlst“, ktorý častokrát uverejňuje svoje diela na Twitteri.

Jeho najnovšou prácou je implementácia dizajnového jazyka Fluent Design v rámci apikácie Photoshop, ktorému vytvoril komplexný dizajn, hodný najpopulárnejšieho editora určeného na úpravu fotografií. Jeho predstavu si môžete pozrieť nižšie.

Ako sa vám pozdáva koncept dizajnu populárnej aplikácie Photoshop?

Zdroj: Windowscentral.com

 

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu