Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Vyvíja Microsoft Cortanu špeciálne pre Samsung? Áno aj nie – je to komplikované

Zdroj: vlastný

Zatiaľ čo dlhu dobu bola Cortana exkluzívne dostupná len pre Windows Phone zariadenia, neskôr pre Android ako aj iOS, tak Microsoft v týchto chvíľach pracuje aj na špeciálnej verzii Cortany pre kórejského výrobcu smartfónov, spoločnosť Samsung.

Ako môžete vidieť na screenshote nižšie tak v Google Play obchode sa objavila aplikácia Cortana, ktorá je exkluzívne dostupná len pre Samsung zariadenia (momentálne ju ešte nie je možné stiahnuť v našom regióne).

Zdroj: vlastný

Avšak podľa informácií kolujúcich internetom by aplikácia nemala byť nijak zvlášť odlišná od tej originálnej verzie. Je dosť možné, že Microsoft a Samsung rozširujú svoju spoluprácu a toto je jeden zo spôsobov ako kórejský gigant revanšuje Redmonšťanom uvedenie ich vlajkovej lode priamo v Microsoft Store.

 

Zdroj: Google Play, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Skype sa chce stať medzi platformovou SMS aplikáciou. Najnovší update prináša hlbšie prepojenie PC a smartfónu

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu