NovinkyTIP REDAKCIE

Využite špeciálnu výpredajovú akciu na herné notebooku od Aceru! Vyhnite sa plateniu CLA a DPH a ušetrite stovky eur

Povianočné výpredaje sú v plnom prúde a vyprázdňovanie skladov sa rozbehlo vo veľkom štýle. Prednedávnom sme Vám priniesli exkluzívne zľavy na Xiaomi notebooky, ktoré sú stále dostupné za tie najlepšie možné ceny. Rad prišiel aj na herné notebooky Acer Aspire, ktoré sú v neodolateľnej zľave najbližších 6 dní. Prinášame Vám tie najlepšie laptopy, na ktorých ušetríte stovky eur a pritom si na nich pohodlne zahráte aj tie najnovšie hry

!Pri objednávke nezabudnite zvoliť dopravu EU Express, vďaka ktorej sa vyhnete zbytočným colným poplatkom ako DPH a CLO!

Acer Aspire 5 s procesorom Intel Core i5-8250U a grafickou kartou Nvidia GeForce MX150 

Zdroj: Acer

Tento notebook je určený najmä pre len „občasných“ hráčov. Acer Aspire 5 je šikovný a ľahký notebook, ktorý si môžete hodiť do hocijakého ruksaku, no za cenu 584 eur zároveň ponúka aj slušný výkon. 4-jadrový procesor Intel Core i5-8250U, ktorý beží na základnej frekvencii 1,6 GHz a v Turbo režime šlape až na 3,4 GHz si spoločne s grafikou GeForce MX150  a 4 GB RAM poradí aj s tými najnáročnejšími hrami. Grafika s procesorom zaisťuje stabilné FPS aj pri hrách ako PUBG alebo GTA V, no samozrejme človek musíme počítať s tými najnižšími, poprípade strednými detailami a kvalitou obrazu. V notebooku je osadený 15,6 palcový IPS displej s rozlíšením 1366 x 768 pixelov. V jeho útrobách taktiež nájdeme aj 500GB pevný disk a celkom veľkú 3220 mAh batériu, vďaka ktorej by mal notebook vydržať v Stand-by režime až 7 hodín. Jeho cena je momentálne nastavená na 584,03 eur, no akcia trvá len necelých 6 dní. 

Zdroj: Acer

Notebook Acer Aspire 5 za super cenu nájdeš tu

Acer Aspire 7, ten si poradí takmer so všetkým

Zdroj: Acer

Hľadáte niečo silnejšie? Acer Aspire 7 je silnejšia rada notebookov Acer Aspire, čomu nasvedčujú aj jej technické špecifikácie. Tento model notebooku Acer ASpire 7 je vybavený minuloročnou generáciou procesorov Intel Core i5-7300HQ a grafickou kartou GeForce GTX 1050Ti a 8 GB operačnou pamäťou RAM. Procesor, grafika a RAMky v tomto prípade zaručujú obrovský stabilný výkon, vďaka čomu sa nemusíte báť lagov pri tých najlepších a najnovších hrách ani na vysoké detaily. Samozrejme, so zvýšeným výkonom treba počítať hlavne s tým, že výdrž batérie je tým pádom výrazne slabšia, no predpokladáme, že hráči aj tak nehrajú na baterke. Ďalšími výhodami silnejšieho Acer Aspire 7 je aj 128GB SSD disk, ktorému v uskladňovaní pomáha 1TB pevný disk. Cena tohto notebooku je momentálne stanovená na 880,1 eur a akcia potrvá už len 3 dni. 

Hernú mašinu Acer Aspire 7 nájdeš na tejto stránke

Zdroj: PR, úvodný obrázok: úvodný obrázok: Youtube (NPL)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu