Návody

Vytvorte si zálohu Windows 10

V stredu, 29.7.2015 začal Microsoft pomocou služby Windows update s distribúciou svojho najnovšieho operačného systému Windows 10. Aj keď je Microsoft považovaný za najväčšiu softvérovú spoločnosť na svete, a na túto distribúciu si prenajal značné distribučné kapacity, mnoho užívateľov na tento update stále čaká. Nedávno sme Vám priniesli návod, ako aktualizáciu vyvolať, no ako ukazuje naplnenosť našich redakčných mailových schránok či správ na našom Facebooku, ani tento návod nefunguje každému. Preto Vám prinášame ešte jeden postup, ktorý by už mal fungovať každému.

Pomocou tohto odkazu  si môžete priamo zo stránok Microsoftu stiahnuť špeciálnu aplikáciu, pomocou ktorej si stiahnete celý inštalačný súbor Windows 10 na disk, a následne ho nainštalujete.

V prvom kroku si vyberiete medzi 32 a 64 bitovou verziou systému.

Po stiahnutí príslušnej aplikácie ju spustíte, a vyberiete si, či chcete aktualizovať tento počítač, alebo chcete vytvoriť inštalačné médium pre iné zariadenie.

Prvá možnosť slúži na aktualizáciu zariadenia, na ktorom práve pracujete, a pomocou druhej si môžete vytvoriť obnovovacie DVD/USB s čistou inštaláciou systému.

Podrobný návod a odkazy na stiahnutie tu.

Windows_10_Promo_2

TIP  3 funkcie, ktoré by sme radi videli v novom Windowse 10, ktorý príde čo nevidieť
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu