ANDROIDNovinky

Vyše 10 000 Galaxy Note 4 bolo stiahnutých, kvôli obavám z prehrievania

Samsung mal minulý rok veľké problémy. Môže za to fakt, že krátko po predstavení nového Galaxy Note 7, prišli prvé veľké komplikácie. Viaceré telefóny začali horieť. Dlho sa nevedelo, čo bolo príčinou toho, že sa tieto nové kúsky rázom premenili na zdroj požiaru. Požiar našťastie nepriniesol žiadne obete, iba škody na majetku.

Samsung požiadal všetkých zákazníkov, aby si nechali vymeniť ich Galaxy Note za nový. Najprv to vyzeralo sľubne, no potom, čo problémy stále pretrvávali. Samsung stopol výrobu. Bližšie zisťovanie odhalilo problémy s batériami.

digitaltrends.com

Zdá sa, že táto skúsenosť donútila ľudí k tomu, aby boli trochu opatrnejší. Vďaka tomu dnes bolo oznámené, že sieť obchodov ponúkajúca reparované Galaxy Note 4 si vyzdvihne späť vyše 10 000 batérií.

Už je to niekoľko rokov, odkedy sa tento telefón začal predávať. Momentálne existujú obavy, že existuje okolo 10 000 batérií v Galaxy Note 4, ktoré by mohli byť poškodené. Preto sa FedEx rozhodol zaslať nové batérie všetkým zákazníkom, ktorí sa poslali ich staré.

zdroj: vlastný

Nie je to samozrejme problém, ktorý spôsobil Samsung. Môže za to AT&T a FedEx, ktorý si vybral zlého dodávateľa batérií pre svoj program reparovania. Vzhľadom na to, že Galaxy Note 4 prichádza s ľahko vymeniteľnou batériou, výmena prebieha rýchlo a bez väčších komplikácií.

zdroj: vlastný

zdroj: kitguru.net

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu